Šachy Prop Uniknout Hra umístit všechny figurky ve správné poloze pro spuštění puzzle reálném životě komora pokoj


Nový produkt

1 056.00 KčŠtítky: board šachy, klaus mikaelson prsten, las puzzle, exit room escape hra, mince machin, figurky, uniknout hra prop, puzzle quest, escaperoom prop, komory vakuové.

Název Produktu: Šachy Prop

Stručný Úvod Pokoj vlastníků instalovat několik magnet senzory skryté pod šachovnici, jsou spouštěcí body.Hráči potřebují najít několik figurek a umístit je na správné pozici na šachovnici, pak JE zámek se otevře.

Prop seznam

jeden Šachovnici figurky s několik Magnet Senzory jeden Řadič jedna 12V Adaptér

Popis Produktu

1. Podporovat uživatele, aby si vybrat magnet snímače' množství. 2. Tam je slabý magnet objekt, ve spodní části každý šachová figurka.Slabý magnet nelze spustit prop.Pokoj majitelé muset instalovat nějaké silné magnety na spodní části figurky.

Jak hrát

Krok 1 Pokoj vlastníků instalovat několik magnet senzory pod šachovnici.Pozice jsou spouštěcí body, které uživatelé vybrali.A to je lepší, aby skrýt kabely a ovladač.Krok 2 Hráči potřebují najít několik figurky se silnými magnety a umístit je na správné pozici na šachovnici, pak JE zámek se otevře.

Jak resetovat

Vzít nějaké šachová figurka, prop obnoví za 30 sekund.

Více Informací

Přenosný šachovnici lze složit na plocho pro snadné skladování figurky.

Jak se připojit řadič s EM zámek

Připojte červený drát na zámek červený drát v regulátoru; černý drát s černým drátem v regulátoru.

Teplé Tipy

1.Rekvizity Díly Všechny rekvizity nezahrnují EM zámek, můžete nás kontaktovat na nákup 12V EM zámek. 2.Cel Položka cena nezahrnuje dovozní cla, daně a jiné poplatky. 3.Přepravní Podmínky 1)uděláme po celém světě dopravu (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). 2)Budeme loď zboží do 4 dnů po obdržení platby; pokud potřebujete změnit adresu nebo jiné informace, prosím, kontaktujte nás do 24 hodin po zaplacení. 3)Služba Tranzitní Čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní čas se liší, a to zejména během dovolené krát.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů, kontaktujte mě.Budeme sledovat zásilky a odpověď co nejdříve. 4)uvedené obrázky se na video a fotky jsou jen pro váš odkaz.Vaše uspokojivá, je naší nejlepší důležitou věc! 4.Zpětná vazba Pokud můžete nám dát brzy poté, co obdržel potvrzení rekvizity, které bude vysoce ocenil.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi rekvizity (Pět Začíná) .Jen být volný, aby kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme řešit problém co NEJDŘÍVE.Díky za pochopení. 5.Vrátit Veškeré zboží je v dobré kvalitě a přísně kontrolovány před odesláním.My se zabránilo problém s kvalitou.Pokud jste mot spokojeni, můžete nás kontaktovat do 24 hodin a výměna zboží do 7 dnů.Pokud prop je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my se nemůže vydávat náhradu nebo výměnu.Všechny vrácené zboží musí být v původním stavu a originálním balení se všemi komponenty zahrnuty.Také musí poskytnout nám konkrétní důvod, a sledovací číslo pro návrat.Po oba potvrdili všechny výše uvedené věci a cancel the transaction from Booktrailer.cz, my vám vrátíme peníze.

Číslo Modelu EX0011
Bezpečnostní Režim Nepodaří Zajistit s Signál
Certifikace NIC
Směr NIC
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Šachy Prop Uniknout Hra umístit všechny figurky ve správné poloze pro spuštění puzzle reálném životě komora pokoj

Šachy Prop Uniknout Hra umístit všechny figurky ve správné poloze pro spuštění puzzle reálném životě komora pokoj

Související produkty