Ruční Průmyslový Infračervený Termometer Pyrometr -18~1650 ° c 20:1 Digitální bezkontaktní IR Infračervené termometro Teplota Tester


Nový produkt

990.27 Kč

1 320.21 Kč

-24%Štítky: žádný kontakt termometer, masa, sondy teploměr, mastech teplota, venkovní teploměr wifi, velké venkovní teploměr, kuřák teploměr, infračervené tester, 100gb pevný disk, průmysl pyrometr, thermomet.

POZNÁMKA: Průmyslové teploměr, NE pro lidi!

Tato profesionální digitální bezkontaktní infračervený teploměr je spolehlivý průmyslové měření teploty zbraň používá k měření povrchové teploty objektu, bezpečně a rychle v méně než sekundu. Může být široce používán v ropy a chemický průmysl, železnice, elektrické, pro textilní zpracování, atd.

Vlastnosti:

Non-kontaktní Měření --- Bezpečně měření teploty povrchu horkých, nebezpečných nebo tvrdý-k-dosáhnout objekty bez kontaktu.

Větší Přesnost --- Profesionální infračervený teploměr s vysokým výkonem a vysokou přesností. Bezkontaktní digitální laserové teploměr třeba jen 0,5 s, aby přesně změřit teplotu cíl na větší vzdálenosti, D:S=20:1.

Multifunkční --- Údaje zamykání, přepínatelné laserové polohování a auto power off funkce. Přepínatelné jednotky teploty: Celsius (°c) a Fahrenheita(℉). Může měřit maximální a minimální teplota-rozdíl, průměrná hodnota a také můžete nastavit vysoké a nízké teploty alarm, který je vhodný zejména pro dávkové měření.

Velká Kapacita Jasné Čtení --- S ukládání dat funkce, můžete uložit maximálně 200 skupin teploty. Můžete uložení, vyvolání a vymazání dat, jak chcete. Digitální LCD displej s vypínatelným podsvícením, pohodlné čtení v noci. Indikace vybité baterie a laserové označení funkce.

Univerzální Použití --- Široce používán pro měření teploty objektu surface. Infračervený teploměr může být použit pro ropný a chemický průmysl, železnice, elektrické, pro textilní zpracování, atd.

Specifikace:

Značka: SMART SENSOR

Barva: Šedá + Oranžová

Materiál: ABS Plast

Rozsah Měření: -18~1350℃(0~2462℉) / -18~1650℃(0~3002℉) (Volitelné)

Přesnost: ±2% nebo ±2℃

Rozlišení: 0.1 ° c nebo 0.1℉ ( 1000℃)

Opakovatelnost: ±1% ze čtení nebo ±1℃

Doba odezvy: 500mSec, 95% odpovědí

Displej: LCD s Přepínatelné Podsvícení

Spektrální Odezvy: (8-14)um&500ms

Emisivita: 0.10~1.00 Nastavitelný (0.95 Přednastavené)

Vzdálenost Spot Poměr: 20 : 1

Typ laseru: Třída II, 635nm, Seznam balíčků:

1 * Infračervený Teploměr

1 * Uživatelská Příručka(Anglicky)

1 * Pouzdro Pro Ukládání

1 * Osvědčení o Kalibraci

Typ Produktu Teploměry
Materiál Plastové
Typ Domácí Teploměry
Teploměr Typ Digitální
Teploměr Použití Trouby Teploměry

Napsat recenzi

Ruční Průmyslový Infračervený Termometer Pyrometr -18~1650 ° c 20:1 Digitální bezkontaktní IR Infračervené termometro Teplota Tester

Ruční Průmyslový Infračervený Termometer Pyrometr -18~1650 ° c 20:1 Digitální bezkontaktní IR Infračervené termometro Teplota Tester

Související produkty