Flandry Opravy Vlajky Vlámské Výšivky na Oblečení Vlaanderen Patch Ručně Náplast Nášivka Žehlička Na Vlastní Vyšívané Logo


Nový produkt

206.67 Kč

258.40 Kč

-20%Štítky: flamenco sukně ženy, cycl, fotbal svetr, flamenco ve španělsku, tanec flamenco šaty, flamenco top, šaty flamenco, šaty španělské flamenco, lazio tričko, dres španělsko.

Flandry (: Vlaanderen ( ), : Flandre , : Flandern ) je mluvící severní část , i když existuje několik překrývajících definic, včetně ty, týkající se kultury, jazyka, politiky a historie. To je jeden z . Související s Flandry , zatímco odpovídající adjektivum je . Oficiálním hlavním městem Flander je , i když Brusel sám o sobě má nezávislý regionální vlády a vlády Flander pouze dohlíží společenství aspekty Bruselu život jako (Vlámský) kultura a vzdělávání.

V historických souvislostech, Flandry původně odkazuje na (Flandria), který kolem roku 1000 se táhla od do . Jádro historických Flander se nachází v moderní-denní Flandry a odpovídá provincií a , ale někdy se protáhl do toho, co je nyní a . Nicméně, v průběhu 19. a 20. století bylo stále běžné používat termín "Flandry" se odkazovat na celou nizozemsky mluvící části Belgie, táhnoucí se celou cestu , stejně jako kulturní hnutí, jako je . V souladu s pozdní 20. století oblast byla vyrobena na dva politické subjekty: "" (: Vlaamse Gemeenschap ) a "" (: Vlaams Gewest ). Tyto subjekty byly sloučeny, ačkoli geograficky Vlámské Společenství, které má širší kulturní mandát, kryty Bruselu, vzhledem k tomu, že Vlámský Region není.

Flanders má excelovala v Evropské historii. Během pozdní , města, jako jsou , , a dělal to jeden z nejbohatších a nejvíce urbanizovaných částech Evropy, tkaní sousedních zemí do látky jak pro domácí použití a export. V důsledku toho, velmi sofistikované kultury vyvinuté, s působivé úspěchy v umění a architektury, soupeřit s těmi, severní Itálie. Belgie byla jedním z center 19. století, ale Flandry byly na první předjet francouzsky mluvící . V druhé polovině 20. století, nicméně, Flanders' hospodářství modernizovat rychle, a dnes Flandrech je výrazně bohatší než jeho jižní protějšek a obecně jeden z nejvíce bohatých regionů v Evropě a ve světě.

Geograficky, Flanders je obvykle plochá a má malé části pobřeží Severního Moře. Moc Flander je zemědělsky úrodné a hustě osídlené, s hustotou obyvatel téměř 500 lidí na kilometr čtvereční (1200 za čtvereční míli). To se dotýká Francie na západ, v blízkosti pobřeží, a hranice Nizozemska, na sever a na východ, a Valonsko na jih. Ten je ve Vlámském Regionu. Flanders má enklávy vlastní: na východě je mezi Valonsko a Nizozemí a na severu se skládá z 22 enklávy obklopené Nizozemsku.

Styl Nažehlovací nebo našívací
Číslo Modelu Vlastní
Značka ohmV!LLE
Funkce Eco-Friendly
Technics Vyšívané
Materiál Tkanina
Velikost pls see photo
Typ Produktu Opravy
Vlastní Přijmout Vlastní

Napsat recenzi

Flandry Opravy Vlajky Vlámské Výšivky na Oblečení Vlaanderen Patch Ručně Náplast Nášivka Žehlička Na Vlastní Vyšívané Logo

Flandry Opravy Vlajky Vlámské Výšivky na Oblečení Vlaanderen Patch Ručně Náplast Nášivka Žehlička Na Vlastní Vyšívané Logo

Související produkty