Počítač Přepnout Kabel Napájecí-up Přepínač AIGO 600W PSU Aktivní PFC, ATX, Full Modul design příkon: 160-264V Záruka Kvality


Nový produkt

1 780.11 Kč

2 543.02 Kč

-30%Štítky: pc napájení přepínače, corsair napájecí zdroj, atx drát, případě microatx, ATX napájení, atx vypínač, data napájecí kabel, základní deska pc, aigo chladič cpu, aigo ventilátor.

>> Všichni milí ruští kupci: Bez ohledu na to, co běžné způsoby dopravy si zvolíte při vytváření objednávky, budeme loď do ePacket v tomto koronavirus vypuknutí těžké v současné době.Jsem t se ukázalo, že ePacket je na tom mnohem lépe v této těžké době, jeho více stabilní.

2: Proč je to lepší pro kupující střílet rozbalení video, když se dostanou své balíčky?

>> Někteří kupující řekl, že je výrobek chybí, když otevřeli své balíčky, pak nám ukázal nějaké fotky, nicméně, obrázky nemohou nic dokázat, jak každý ví, nejlepší důkaz je rozbalení video, tak pls udělat, které mohou pomoci hodně, pokud jste náhodou být ve stejné situaci výše, WUSON obchod nepřijímá fotky jako důkaz!!!!!Děkuji za pochopení.

3: Všechny výrobky jsou testovány před odesláním?

Ano, WUSON obchod má 3 technické týmy pro testování každý pracovní dny, takže můžeme 1000000% zaručit, že všechny naše výrobky jsou pracovní dobré předtím, než je poslán ven z našeho skladu.

4: Jak jsou výrobky baleny, budou intactly doručena?

Fristly, WUSON obchod místech CPU na základní desky socket, zábaly paměti bary s bublinkami a umístí je na desce původní krabici; za Druhé, WUSON obchod zábaly základní deska s moc bublin a míst v originální krabici; za Třetí, WUSON obchod zábaly základní deska originální box s bubliny, pak se to dá v kartonové krabici.Takže můžeme s jistotou říci, že normálně všechny naše výrobky mohou být intactly doručena.

5: Bude všechny balíčky budou určitě doručeny ve lhůtě stanovené Booktrailer.cz?

Jistě není.Nejvíce nehmotná věc, kterou je doprava, většina pozemků mohou být dodány v požadovaný čas, ale nikdo nemůže zaručit, že všechny pozemky mohou být dodány v době, někdy trochu zpoždění s uvedenými důvody, jako je špatné počasí/dovolená/post office štáby strike/celní odbavení zpoždění atd. Někdy není žádný důvod.Pls viz "dodací lhůty oznámení" níže.Takže pls o tom přemýšlet, než uděláte objednávku, tak dlouho, jak si udělat pořádek, to znamená, že jste pochopili vše, co výše.

6: kupující musí poslat produkty zpět, pokud oni dont práce nebo přestat pracovat?

WUSON obchod se poskytovat 100% originální záruční servis, a jsme všichni moc určit, zda kupující je třeba poslat zboží zpět k nám, nebo ne.Ale to neznamená, že naše výrobky jsou nespolehlivé, ve skutečnosti, jak jsme stát v prohlášení 3 výše, jsme přísně testovat VŠECHNY naše výrobky před expedicí, bez jakékoliv pochybnosti , tak normálně velká většina kupujících jsou spokojeni s našimi výrobky a někteří z nich se stali našimi pravidelnými zákazníky.Kromě toho , podle toho, co jsme zažili předtím , mnoho našich produktů fungovalo po poslali zpět kupující, ale to nebude fungovat, když kupující testovali je, že je pertty divné, navíc , někteří kupci poslal naše výrobky zpět bez jakékoli další ochrany, oni jen dát naše základní desky v originální krabici, pak dal box v e-mailu sáčku bez ochranné bublině (mnoho kupujících, že jsme zabalit naše základní desku a box s mnohem bublina a dát naše základní deska originální krabici v externí krabici ), ale zboží stále fungovalo v pořádku po dlouhé cestě , myslím, že jsme dont potřebovat příliš mnoho vysvětlovat .

>> Je-li naše produkty dont práce. minutě, kdy kupující si je, nebo oni přestat pracovat do půl roku od okamžiku, kdy kupující učinit objednávku, odpověď je 100% ANO .Zejména v době, kdy kupující prostě si je a začít testovat .

WUSON obchod má všechny právo požádat kupující vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.

>> Je-li naše výrobky, přestat pracovat po to bylo v použití pro více než půl roku, odpověď je nejistá .WUSON obchod by hodnotit produkty, stav, první podle důkazů kupující poskytovat, pak rozhodnutí, zda potřebujeme kupující zaslat zpět nebo nám přímo poslat další.

Vážení zákazníci, pokud uděláte objednávku v WUSON obchodě, to znamená, že 100% souhlasí s tím, na tato prohlášení výše.

PSU:

Stav: Nový

Styl: Plné modul

Výkon: 600W

PFC: Aktivní

Vstup: 160-264V

Certifikát: 3C

Balíček No
Produkty Stav Skladem
Původ KN(Původu)
Typ Spínač Kabel
Číslo Modelu WS5236

Napsat recenzi

Počítač Přepnout Kabel Napájecí-up Přepínač AIGO 600W PSU Aktivní PFC, ATX, Full Modul design příkon: 160-264V Záruka Kvality

Počítač Přepnout Kabel Napájecí-up Přepínač AIGO 600W PSU Aktivní PFC, ATX, Full Modul design příkon: 160-264V Záruka Kvality

Související produkty