Doprava zdarma od 1KS HSS6542 udělal levou ruku M17*0.5/0.75/1.0/1.25/1.5/2.0 mm LH stroj klepněte pro ocelové obrobky, řezání závitů


Nový produkt

242.88 Kč

258.40 Kč

-6%Štítky: Klepněte, levé nůžky, klepněte na levou ruku, ch kov zemře, tap unf, muži kov zemře, přidat pojistka, cuttak kovové zemře, levý závit, unc.

Vlastnosti Produktu:

vysoce kvalitní HSS6542 plně CNC broušené levé ruky M17 metrické stroj threading ťukněte na položku.

Specifikace produktu: Materiál: HSS 6542 Specifikace:M17 Stoupání:0,5 mm/0,75 mm/1,0 mm /1,25 mm/1,75 mm /2,0 mm jsou k dispozici, jak jsou uvedeny pro váš výběr Závity směr: levé straně 100% kvalitní a Zbrusu nový. Vysoká tvrdost a odolné Kohoutku může být instalován v kohoutku klíče pomocí ruční zpracování vláken může být také namontován na kohoutku držák na stroj používat vhodné pro formy obrábění,ne pro SS zpracování obrobku. Pokud potřebujete stroj SS, prosím, vyberte náš Super těžké HSS M35 Co5% zemře a kohoutky.

Související Produkty:

Obrázek Produktu

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Závit Směr Vlevo
Materiál Legované Oceli
Aplikace proces oceli, železa kovový závit obrobku
Položka Metrický závit závitníky
Číslo Modelu VD-TDM17
Specifikace M17
Počet Kusů 1
DIY Dodávky Obrábění kovů
Závity směrem Levou Ruku
Typ zemřít
Značka FUDO
Hřiště 0.5/0.75/1.0/1.25/1.5/1.75/2.0

Napsat recenzi

Doprava zdarma od 1KS HSS6542 udělal levou ruku M17*0.5/0.75/1.0/1.25/1.5/2.0 mm LH stroj klepněte pro ocelové obrobky, řezání závitů

Doprava zdarma od 1KS HSS6542 udělal levou ruku M17*0.5/0.75/1.0/1.25/1.5/2.0 mm LH stroj klepněte pro ocelové obrobky, řezání závitů

Související produkty