Jumper R8 R1 Plus R1F Přijímač 16CH Sbus pro Frsky T16 Pro plus D8 D16 Režimu Dálkové R8 Pouze pro PIX PX4 APM Řízení letu


Nový produkt

293.96 KčŠtítky: frsky rxsr, občanské d16, long range radio control system, jumper přijímač, frsky x, 3ch, fs a6, svetr, frsky přijímač 9, radiomaster tx16s hall.

R8 přijímač Informací :

R8 přijímač je první přijímač, který umí přímo přenášet PIX a PX4 flight control data (TX, RX) na dálkové ovládání světa, a může zobrazovat letové kontrolní údaje pro dálkové ovládání prostřednictvím APM scénář! Od té doby, nemusíte instalovat další převodníky pro získání dat zpět z PIX, PX4.

Položky(R8 byl aktualizován,Pls vědět, že To je nyní Duální anténa a naměřená vzdálenost se zvýšila od 2 km do 5 km)

Specifition: Počet kanálů: 8ch (PWM) / 16ch (SBUS) RSSI (Indikace Síly Signálu) výstup: PWM Provozní rozsah napětí: 4.0~8.4 V, Provozní proud rozsah: [email protected] Efektivní vzdálenost: plný vzdálenosti (>2,0 km)

Kompatibilita: D8 režimu D16 režimu

Vlastnosti: - Více kanálů: 1 až 8 kanálů z tradiční kanálový výstup, 1-16 kanály z SBUS portu RSSI výstup: analogový napěťový výstup (03.3 V) - obousměrný plně duplexní přenos (Telemetrie) Hmotnost: 10g S RSSI výstup: analogový napěťový výstup (03.3 V)

Dvojice kódu metody: 1. Stiskněte tlačítko bind na přijímači, červená/zelená LED na pevné 2. Na rádiu straně, vyberte Frsky protokol D16 (T12/T16: Multi Frsky D16); 3.Když Červená LED bliká, závazné podařilo. 4. Po závazné, zrušit závaznou režimu a zapnutí přijímače znovu. Zelená Led rozsvítí.

LED barva popis. (Zelené světlo je vždy na: signál je dobrý; zelené světlo bliká: signál je špatný; červené světlo je vždy na: signál je ztracen)

YOUTUBE:

Jumper R1 přijímač Informací :

To je kompatibilní se všemi zařízeními pomocí Hravý D16 režimu, s integrovanou redundanci, telemetrie a smart port povolit, a IPEX konektor usnadňuje vyměňte anténu.

Technické Parametry:

Počet kanálů: 16ch (SBUS)

RSSI (Indikace Síly Signálu) výstup: 0-3.3 v

Údaje návrat: S. port

Provozní rozsah napětí: 4.0~6V

Provozní proud rozsah: [email protected]

Efektivní vzdálenost: plný vzdálenosti (>1,5 km)

Kompatibilita: D16 režimu FrSky Taranis Režimu D16

Objem: 20*15*4 mm (bez antény)

Hmotnost:

Vázat režimu:

Stiskněte a podržte tlačítko přijímače frekvence tlačítko, zapněte napájení, červená a zelená světla jsou vždy, a přijímače, vstupuje do frekvenčního režimu. Dálkové ovládání otáček na frekvenci.

Přijímač úspěšně spárován a zelené světlo pomalu bliká. Dálkové ovládání východy frekvence, přijímač je napájen zpět, a zelené světlo je na. Když přijímač ztratí signál, červené světlo je na.

Jumper R1F přijímač je kompatibilní se všemi zařízeními,Pomocí Frsky D16 režimu, s integrovanou redundanci, telemetrie a smart port povolit, a IPEX konektor usnadňuje nahradit antény,

Technické Parametry:

Provozní rozsah napětí:4.0-6v provozní proud rozsah:<[email protected] Efektivní distance:[email protected](výška)

Kompatibilita: D16 režimu Frsky Objem:21*15.5*4.7 mm(bez antény)

Hmotnost:<1,8 g(bez kabelu) Připojte R1F F. port S. bus pro letecký kontrolu.

Při nastavení fligth kontrolní parametry, otevři F. port, budete se bavit s plně duplexní přenos ihned.

Čtyři-Pohon kola Atributy Další
Číslo Modelu R8 R1 Plus R1F Přijímač
Certifikace NIC
RC Díly A Accs Další
Pro Typ Vozidla Vrtulníky
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Dálkový Ovladač
Materiál Další
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Jumper R8 R1 Plus R1F Přijímač 16CH Sbus pro Frsky T16 Pro plus D8 D16 Režimu Dálkové R8 Pouze pro PIX PX4 APM Řízení letu

Jumper R8 R1 Plus R1F Přijímač 16CH Sbus pro Frsky T16 Pro plus D8 D16 Režimu Dálkové R8 Pouze pro PIX PX4 APM Řízení letu

Související produkty