Nově 5M Sportovní Kineziologie Elastické Pásky Roll Fyzioterapeut Svalové Napětí Zranění Podporu Nástroj 19ing


Nový produkt

65.95 Kč

101.29 Kč

-34%Štítky: pinch grip sílu, pásky pro páskové korea, sprcha zranění, finger grip pro iphone, bb tape, váleček physio, brož zranění, kineziologie svalové pásky, Sport páska, fyzioterapeut pásky.

Nově 5M Sportovní Kineziologie Elastické Pásky Roll Fyzioterapeut Svalové Napětí Zranění Podporu Nástroj 19ing

Vlastnosti:

Materiál : Bavlna a lékařské lepidlo

Nebojte se o žádné alergie je 100% lékařské Lepidlo

Tento produkt je vodotěsné a prodyšný

Uvolňuje nadměrně a unavené svaly

To přispívá ke zvýšení průtoku krve kolem uvedených svalů

Lepidlo vzor pohybuje se s kůží a svaly.

Budete se bez bolesti nebo nepohodlí

Velmi vhodné k řezu

non restriktivní, umožňuje plný rozsah pohybu

Velmi pohodlné

Délka pásku:Cca 5M

Šířka pásky: Cca 3,8 cm

1 x Svaly Péče Terapeutický Obvaz

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Booktrailer.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Materiál Bavlna a lékařské lepidlo
Číslo Modelu 123900
Věk Dospělé

Napsat recenzi

Nově 5M Sportovní Kineziologie Elastické Pásky Roll Fyzioterapeut Svalové Napětí Zranění Podporu Nástroj 19ing

Nově 5M Sportovní Kineziologie Elastické Pásky Roll Fyzioterapeut Svalové Napětí Zranění Podporu Nástroj 19ing

Související produkty