Magaosi TY-01 K5 MMCX 4 Akcie x 24 Jader Mědi A Stříbra, Smíšené Tkané hi-fi Sluchátka Upgrade Kabel


Nový produkt

471.97 KčŠtítky: 16 základní, měď stříbro, iem mmcx, klasické vsonic, štít 4 jádro, penon audia, sluchadlo hluk, mmcx sluchátka drát, mmcx kabel mic ios, kabel znovu.

Popis TYI-01 Premlum MMCX 3,5 mm 4N -4 Podíly Mědi A Stříbra, Smíšené Tkané Kabel Upgrade Kabel Drát jádro: 24 jader * 4 akcie, 96 jader celkem, zlacený L-tvaru konektor Funkce: Low-frekvence je více pevné, plné a bohaté kinetické energie; střední frekvence je silná; vysoce-frekvence je transparentní. Tři frekvence, to vše může zlepšit ShurePlug, kompatibilní pro MAGAOSI Série MMCX všechny sluchátka

Balíček Magaosi TY-01 Sluchátka Upgrade Kabel(Černý) Doprava A Manipulace Se lodi Registrované Letecké Pošty přes Hongkong Post/ E-paket. Normálně dodací lhůta je 7-14 pracovních dnů na vaší zemi. Někdy je zpoždění vzhledem k celní kontrole. Bude loď ven okamžitě (většinou do 24 hodin) po zaplacení. Všechny platební dává v sobotu a v neděli, bude loď ven na pondělí, Pokud položka byla odeslána zpět na opravu, kupující by měl platit za vrácení poplatku. Jsme bude zodpovědný za odeslání přepravní náklady & zacházení. Kontaktujte nás, Pokud máte nějaké otázky nebo problémy týkající se našich produktů, prosím neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit v našich silách uspokojit váš požadavek. Prosím nenechávejte žádné negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat.

Je bezdrátový No
Vocalism Princip Další
Původ KN(Původu)
Citlivost 120dBdB
Délka Řádku 1,2 mm
Odpor 16ΩΩ
Styl Ušní Háček
Konektory 3,5 mm
S Mikrofonem No
Značka penon
Vodotěsné No
Plug Typ L Ohýbání
Aktivní Hluk-Zrušení No
Ovládání Hlasitosti No
Komunikace Pevné
Funkce Hi-Fi Sluchátka
Ovládací Tlačítko No
Číslo Modelu Magaosi TY-01

Napsat recenzi

Magaosi TY-01 K5 MMCX 4 Akcie x 24 Jader Mědi A Stříbra, Smíšené Tkané hi-fi Sluchátka Upgrade Kabel

Magaosi TY-01 K5 MMCX 4 Akcie x 24 Jader Mědi A Stříbra, Smíšené Tkané hi-fi Sluchátka Upgrade Kabel

Související produkty